Poznámka: Mask stroj sleva propagace!!!\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

2020-09-04 10:35:07 4


V současné době máme na prodej stroj na masky n95, protože sklad může být sklad s kostmi 8217; t dát dolů, je to deska8217; se prodává za nízké ceny, první přijde první doručena.


Plně automatický stroj na masky N95 s vysokým stupněm automatizace.Proces výroby tradičních a komplikovaných masek je technologicky inovován, od netkané tkaniny až po pásový dopravník až po tavicí tvar, poklepání, svařování a řezání nožem, aby se výsledný výrobek vyráběl.Automatický výrobní proces.Tím výrazně zlepšuje kvalitu a produktivitu.Plně automatický stroj na masky N95 je ideálním replacem& 351;měřicím zařízením pro výrobu různých skládacích masek, jako je N95, neprůstřelný prach, 3M atd.

   

Plně automatický stroj na masky N95 je také znám jako výrobní linka skládací masky.Tento stroj používá zásady ultrazvukového automatického svařování a válcování zeminy a používá elektronickou indukci k přesnému určení polohy materiálu, který může přesně dokončit bod masky a svařování.Tento stroj má výhody precizního řízení velikosti a vysoké efektivity výroby, což výrazně zlepšuje efektivitu výroby, snižuje výrobní náklady a činí výrobky standardnějšími a stabilnějšími.

     

Plně automatický stroj na masky N95 propojuje stroj na masné těleso s diverterem a propojuje přístroj na odklonění a svařovací stroj na ušní popruh.Když je stroj spuštěn, maska karoserie výrobek vyrábí a pak je přepravován do diveru dopravníkem pás.Poté, co je mask a převedena z hangáru do stroje na svařování ušního pásu, je část ušního pásu svařena k dokončení kompletního výrobku s maskou.Celý proces realizuje plně automatizovaný výrobní proces bez ručního provozu, tj. jeden karoserijní stroj a dva připojené ušní stroje.


Vlastnosti automatického stroje na masky N95:

Rám je vyroben z hliníkové slitiny a nerezové oceli, a vzhled je lehký a krásný bez rzi.

Automatické počítání může účinně kontrolovat efektivitu výroby a vývoj výroby.

Automatický stroj na masky N95 je řízen frekvenční konverzí a provozní rychlostí zařízení lze nastavit podle skutečných potřeb.


Zatažením sudu k nakrmení materiálu je poloha přesnější, šířka suroviny může být kontrolována na malou velikost a náklady jsou ušetřeny.


Délka a rozměr hotového výrobku jsou rovnoměrně kontrolovány s odchylkou obrysu 177;1mm, která může účinně kontrolovat délku konečného výrobku.


Plně automatický stroj na masky N95 má vysoký stupeň automatizace a nízké požadavky na obsluhu.Je třeba pouze vypouštět materiály a zajistit hotové výrobky.


Ultrazvukový systém Tchaj-wanu, japonský snímač, stabilní výkon a pohodlný provoz.


Automatické ultrazvukové svařovací kolo je vyrobeno z dovážené vysoce kvalitní oceli DC53, který prodlužuje životnost plísně a je odolné vůči opotřebení.


Adoptuje hliníkovou slitinovou strukturu, která je krásná a pevná bez rzi.

Plně automatická N95 maskuje počítač PLC programování řízení, vysoká stabilita, nízká míra selhání a nízký hluk.


Schvaluje servo motor dovážený z Tchaj-wanu a poháněný stepujícím motorem s vysokou přesností.


Fotoelektrická detekce surovin, aby se předešlo chybám a snížilo se plýtvání.


Plně automatický stroj na masky N95 může dodávat 2-3 vnitřní stroje na ozubení uší nebo stroje na poducho.


S kladky a pevné nohy, to je pohodlné a rychlé k pohybu, silný v fixitě, a neotřesitelný.


Je vybaven zbrusu novým dopravníkem, který automaticky sbírá výrobky s vysokou přesností a musí být pouze tříděn a zabalen.


Automatický stroj na masky N95 může být upraven podle požadavků výrobku, velikosti výrobku, délky a tloušťky.


Různé ušní stroje lze nakonfigurovat podle různých výrobních příkazů, což je hospodárné a praktické.Řeší hlavní problémy zákazníka, 35;39;kapitálové náklady + podlahový prostor + personální a skutečně přináší zákazníkům značné ekonomické výhody.

zmkm-800_800 (2).jpg